News
|| Booking - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В Росії відкрита чергова справа за репост пісні "Это, детка, рашизм". На цей раз підозру пред'явлено жителю Калуги Роману Грішину.

"19 декабря Следственное управление СК РФ по Калужской области сообщило о возбуждении очередного уголовного дела об экстремизме за репост. По версии следствия, клип украинского музыканта, который разместил у себя на странице в социальной сети житель Калуги, содержит в себе высказывания, попадающие под ч.1 ст. 282 УК РФ. Как отмечает адвокат подозреваемого, эксперты изучили постановление ВС РФ о том, что в подобных делах следует учитывать контекст размещения и комментарии — и теперь отсутствие какого-либо высказывания трактуется как полное согласие с выложенной информацией.

Запис з концерту на честь третьої річниціі Революції Гідності. Харків, мала зала ХНАТОБу, 21 листопада 2016 року.

Ця композиція народилася на слова тернопільської поетеси Любов Бурак (Дзвінка Торохтушко) і вийшла дуже потужною як за змістом, так і за формою, чому посприяли, в першу чергу, дуже сильні слова та естрадно-симфонічне аранжування, зроблене Борисом Севастьяновим, повідомляє i-pro.kiev.ua. Ідея об’єднати митців для створення цього твору виникла у керманича гурту TaRuta Євгена «Їжака» Романенка після того, як до його рук потрапив текст вірша «Молитва».

Зустрічайте. Прем'єра. Разом з моїм другом, Ванею Ганзерою записали пісню "Моя любов".
Незвичний жанр для нас обох, такой собі акустичний ліричний поп-блюз і трошки реп. Чистий експеримент, як кажуть - в кайф.
Ми результатом задоволені, вийшло саме те, що звучало в головах :)
Дякуємо також Роману Філоненко за чудову партію гітари.

Нова рок-балада "Щось не так". Пісня про кохання, яке вже не повернути.

Книга "Монах"

 

Повість "Мoнах" - це історія про сучасного представника "загубленого покоління". Про бійця-добровольця, який повернувшись з АТО намагається призвичаїтись до мирного життя в Харкові. Але виявляється, що навколишній світ змінився. Змінилося рідне місто, змінилися люди, змінилися друзі. Та й постійні спогади про війну не дають спокою. 
"Мoнах" - книга про біль і самотність, про неприкрашену правду війни, про пошуки сенсів, про дружбу, життя і втрати. Автор піднімає у повісті складні питання, пов'язані з подальшим шляхом України на тлі війни. Питання політичного і морального вибору, які має задати собі кожен свідомий член суспільства.
Ця книга - майже документальний відбиток часу, вона далека від моралізаторства. Мову, жарти, поведінку, хід думок героїв автор не цензурує. Від того авторові хочеться вірити. Якою б не була важкою правда.
 

Нова пісня "Апофеоз війни"

     

Booking: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.