Blog
|| Booking - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Я хочу написати оду Харкову. Але не виходить. Я не вмію писати оди. Напишу присвяту моєму рідному місту. Моєму рідному українському місту Харків. 

З кожним часом ти починаєш розуміти те просте, що раніше не міг зрозуміти. Ніби й не тупий, але потрібен час, обставини, досвід. Нещодавно я зробив відкриття. Не знаю, наскільки логічно в мене вийде його донести до вас, але я спробую.

Днями по Фейсбуку та інтернету стали поширювати статтю "Спасибо, я больше не буду помогать АТО". Статтю підхопили з радістю сайти типа "Русская весна", а також деякі українські, що маскуються під патріотичні. Ви знаєте, останні 2-3 роки жовто-патріотичних сайтів з'явилося багато. І це робота не МінСтеця, атнють. Нажаль, репостили цю статтю і деякі мої друзі які, втім, не є волонтерами, в АТО не були і легко вірять будь-якій зраді про армію.

Днями возили з друзями допомогу в Станицю Луганську. Переважно цивільним, дітям. Знаєте? Ми тут в Харкові або Київі живемо і вважаємо іноді, що настала жопа жопна. Високі тарифи, життя складне, погана влада. Руки іноді просто опускаються.

Я два роки співав на війні. Не зважаючи на те, що моя дружина з Криму, що її рідний брат працює в РФ, що моя теща їздить в Крим, аби оформити квартиру, яка раптово опинилась без статусу. В Волгоградській області живуть мої родичі. По всій роісі живуть мої колишні друзі.

Книга "Монах"

 

Повість "Мoнах" - це історія про сучасного представника "загубленого покоління". Про бійця-добровольця, який повернувшись з АТО намагається призвичаїтись до мирного життя в Харкові. Але виявляється, що навколишній світ змінився. Змінилося рідне місто, змінилися люди, змінилися друзі. Та й постійні спогади про війну не дають спокою. 
"Мoнах" - книга про біль і самотність, про неприкрашену правду війни, про пошуки сенсів, про дружбу, життя і втрати. Автор піднімає у повісті складні питання, пов'язані з подальшим шляхом України на тлі війни. Питання політичного і морального вибору, які має задати собі кожен свідомий член суспільства.
Ця книга - майже документальний відбиток часу, вона далека від моралізаторства. Мову, жарти, поведінку, хід думок героїв автор не цензурує. Від того авторові хочеться вірити. Якою б не була важкою правда.
 

Нова пісня "Апофеоз війни"

     

Booking: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.