Blog
|| Booking - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Днями по Фейсбуку та інтернету стали поширювати статтю "Спасибо, я больше не буду помогать АТО". Статтю підхопили з радістю сайти типа "Русская весна", а також деякі українські, що маскуються під патріотичні. Ви знаєте, останні 2-3 роки жовто-патріотичних сайтів з'явилося багато. І це робота не МінСтеця, атнють. Нажаль, репостили цю статтю і деякі мої друзі які, втім, не є волонтерами, в АТО не були і легко вірять будь-якій зраді про армію.

Я знайшов сторінку нібито авторки цієї статті. З фейсбука стаття видалена (кеш зберіг), але це вже немає значення - вона розійшлася, мов печеньки Нуланд на Майдані. Перший репост на сайті http://ua24ua.net/, дата реєстрації сайта 19.10.2016.

Що це за волонтерка? Судячи по сторінці - незрозуміло. Великих та змістовних постів в неї немає від початку відкриття сторінки. І тут такий "шедевр".

Думаєте мене, чи моїх багатьох друзів-волонтерів багато чого в Україні не задовбало? Не повірите - задовбало багато чого. В тому числі і те, про що згадується у вищезгаданому дописі. Але багато хто, схоже, після трьох років боротьби та війни не навчилися роботі з інформацією. Це йдеться не про бабусь біля під'їзду, а про продвинутих користувачів соціальних мереж та всемогутнього гугла.

Коли миттєво розганається видалений пост з невідомої сторінки невідомо кого - значить це комусь потрібно.

Коли протиставляється допомога армії і тарифи/е-декларації/реформи, мовляв, не буду допомагати армії, бо он той депутат багатий - це маніпуляція. І дуже небезпечна. Не тягнеш? Зупинись, відпочинь, або зовсім кинь волонтерство. Це твоє право. Але ситуація нагадує анекдот, коли бегемотиха відправила крокодила на неминучу загибель тільки тому, що друга бегемотиха їй розпустила в'язання.

Коли вам кажуть - всіх розстріляти, а давайте як у Китаї боротися з корупціонерами, руки відрубати крадіям як в середньовіччі - це маніпуляція. В Китаї і крадуть, і наркотою торгують. А Середньовіччя (яке? в якій країні?) як вдалий приклад життя суспільства - це взагалі нонсенс для 21 століття. Цими маніпуляціями вас зновж таки заганяють в Азію, туди, поближче до Росії.

Я не кажу здаватися, не тиснути на представників влади. Не здавайтесь, тисніть. Кожного дня.

Ходіть на засідання судів та рад, проводьте свої розслідування, подавайте позиви.

Вчіть закони і слідкуйте за їхнім виконанням.

Знаходьте слова для сусідок, які голосували за добкіна або гєпу на виборах, щоби більше цього не робили.

Вивчайте бюджети своїх міст і вимагайте прозорого розподілення коштів.

Вимагайте від депутатів, мерів звітів.

Збирайте навколо себе адекватний людей, які не дадуть розкисти.

Ставайте частиною суспільства, а не гвинтиком роззлюченого натовпу, готового до погромів.

І пам'ятайте! В той момент, коли ви захочете розстріляти (замість осудити/посадити/довести провину), наприклад, всіх депутатів Верховної Ради - ви програли. Значить в вас перемогла не цивілізація, в вас переміг "русский мир" з його Іваном Грозним, Леніним і Сталіним. Всі вони аплодують вам з пекла!


https://site.ua/

Книга "Монах"

 

Повість "Мoнах" - це історія про сучасного представника "загубленого покоління". Про бійця-добровольця, який повернувшись з АТО намагається призвичаїтись до мирного життя в Харкові. Але виявляється, що навколишній світ змінився. Змінилося рідне місто, змінилися люди, змінилися друзі. Та й постійні спогади про війну не дають спокою. 
"Мoнах" - книга про біль і самотність, про неприкрашену правду війни, про пошуки сенсів, про дружбу, життя і втрати. Автор піднімає у повісті складні питання, пов'язані з подальшим шляхом України на тлі війни. Питання політичного і морального вибору, які має задати собі кожен свідомий член суспільства.
Ця книга - майже документальний відбиток часу, вона далека від моралізаторства. Мову, жарти, поведінку, хід думок героїв автор не цензурує. Від того авторові хочеться вірити. Якою б не була важкою правда.
 

Нова пісня "Апофеоз війни"

     

Booking: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.