Media
|| Booking - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Борис Севастьянов, співак, автор патріотичних антипутінських пісень, дав близько 200 концертів в АТО

Вперше в АТО поїхав у серпні 2014-го. Ми їздили з харківською організацією Help Army, виступали в штабі АТО в Краматорську. Мені було стрьомно, я забув взяти паспорт, і тому всі пости проїжджав без паспорту. Я побачив Семенівку, розбомблений міст… Побачив наслідки війни. І це дуже вразило.  

Почувши пісні Бориса Севастьянова "От*ебитесь", "Фейкомет", "Подпевалы Кремля" ватники скипіли обуренням. Зараз поет і композитор продовжує творити і щотижня їздить в АТО, аби підтримати наших бійців

Книга "Монах"

 

Повість "Мoнах" - це історія про сучасного представника "загубленого покоління". Про бійця-добровольця, який повернувшись з АТО намагається призвичаїтись до мирного життя в Харкові. Але виявляється, що навколишній світ змінився. Змінилося рідне місто, змінилися люди, змінилися друзі. Та й постійні спогади про війну не дають спокою. 
"Мoнах" - книга про біль і самотність, про неприкрашену правду війни, про пошуки сенсів, про дружбу, життя і втрати. Автор піднімає у повісті складні питання, пов'язані з подальшим шляхом України на тлі війни. Питання політичного і морального вибору, які має задати собі кожен свідомий член суспільства.
Ця книга - майже документальний відбиток часу, вона далека від моралізаторства. Мову, жарти, поведінку, хід думок героїв автор не цензурує. Від того авторові хочеться вірити. Якою б не була важкою правда.
 

Нова пісня "Апофеоз війни"

     

Booking: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.