Main
|| Booking - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ КОМПОЗИТОРА, СПІВАКА, ВОЛОНТЕРА, ГРОМАДСЬКОГО ДІЯЧА

БОРИСА СЕВАСТЬЯНОВА

Борис Севастьянов - унікальне явище в українській музиці. Його пісні "Грады", "Это, детка, рашизм", присвячені війні в Україні стали справжніми народними хітами, зібравши мільони переглядів у YouTube. Тим не менш широко відомі пісні в стилі соціальний хіп-хоп не є єдиним напрямком, в якому працює Борис. В арсеналі Бориса-співака пісни в стилі поп, поп-рок, діапазон тем від соціальної тематики до тонкої лірики. Як композитор Борис пише музику для кіно, ком'ютерних ігор, реклами, пише академічні твори для симфонічного оркестру.
 
За 2014-2016 рік Борис Севастьянов дав більше двох сотень концертів в зоні проведення так званої АТО, виступав на великій кількості фестивалів та благодійних концертів. Також, Борис записав спільні пісни з групами TaRUTA, Гайдамаки, П@п@ Карло, с переможцем 1 сезону "Голоса країни" Іваном Ганзерою.

Промо відео

Книга "Монах"

 

Повість "Мoнах" - це історія про сучасного представника "загубленого покоління". Про бійця-добровольця, який повернувшись з АТО намагається призвичаїтись до мирного життя в Харкові. Але виявляється, що навколишній світ змінився. Змінилося рідне місто, змінилися люди, змінилися друзі. Та й постійні спогади про війну не дають спокою. 
"Мoнах" - книга про біль і самотність, про неприкрашену правду війни, про пошуки сенсів, про дружбу, життя і втрати. Автор піднімає у повісті складні питання, пов'язані з подальшим шляхом України на тлі війни. Питання політичного і морального вибору, які має задати собі кожен свідомий член суспільства.
Ця книга - майже документальний відбиток часу, вона далека від моралізаторства. Мову, жарти, поведінку, хід думок героїв автор не цензурує. Від того авторові хочеться вірити. Якою б не була важкою правда.
 

Нова пісня "Апофеоз війни"

     

Booking: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.